O nas

Oazę Szczęścia tworzą wykwalifikowani eksperci w zakresie rozwoju osobistego, psychologii i aktywności fizycznej. Naszą ideą jest wspieranie potencjału naszych gości poprzez pracę nad emocjami, umysłem i ciałem jednocześnie. Wierzymy, że holistyczne podejście do życia jest kluczem do osiągnięcia pełnej harmonii, satysfakcji i radości.

 

Nasz zespół powstał po to, żeby motywować Cię do zmian na lepsze i pomagać w realizacji nawet najśmielszych planów poprzez wydobycie z Ciebie Twoich naturalnych zasobów energii, chęci do działania i mocy urzeczywistniania marzeń.

Podpowiemy Ci jak pracować nad swoimi priorytetami, jak żyć zdrowiej i jak troszczyć się o relacje z najbliższymi — wszystko, aby pomóc osiągnąć Ci samozadowolenie i samoświadomość.

 

Wszyscy przeszliśmy swoją drogę do punktu, w którym znajdujemy się teraz, a zdobytą wiedzę i doświadczenie chcemy przekazać właśnie Tobie.

 

Odwiedź nas — czekają na Ciebie piękne balijskie wnętrza, medytacja, joga, liczne warsztaty i atmosfera przyjaźni.

mgr Aleksandra Domogała

Pomysłodawczyni, psycholog, podróżniczka, inspiratorka

psycholog biznesu, prowadzi własną działalność gospodarczą. Pomysłodawczyni i właścicielka Oazy Szczęścia. Jej wielkim marzeniem było stworzenie bezpiecznego i pięknego miejsca, w którym ludzie będą mogli nie tylko odpocząć, ale również rozwinąć skrzydła korzystając ze swoich zasobów. Od kilku lat związana z branżą nieruchomości. Koordynator sprzedaży w firmie Probitas Invest. Praca w spółce deweloperskiej nauczyła ją asertywności i niestandardowego myślenia. Za głosem serca postanowiła wrócić do tego czego pragnie najbardziej w życiu zawodowym, czyli pomocy drugiemu człowiekowi. Żywo zainteresowana poszerzaniem kobiecego potencjału. Ciekawska podróżniczka. W ciągu ostatnich lat odwiedziła Azję południowo-wschodnią, Kubę i Australię. Podróże w stylu backpackerskim nauczyły ją odpowiedzialności i radzenia sobie w każdej sytuacji.

Monika Boratyn

mgr Monika Boratyn

Specjalista Hathajoga oraz instruktorka Aerial Jogi.

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością hatha joga oraz instruktorka aerial ® jogi. Swoją wiedzę z zakresu nauk o kulturze fizycznej poszerza na studiach doktoranckich. Wspiera edukacje z zakresu zdrowego stylu życia oraz rekreację ruchową. Podchodzi do zdrowia holistyczne. Interesuje się oddziaływaniem ćwiczeń jogi na funkcjonowanie organizmu oraz metodami zwalczania stresu poprzez relaksację i oddech. Prowadzi zajęcia dla każdego także dla dzieci (możliwe zajęcia również języku angielskim), seniorów, kobiet w ciąży- poprzez swoje zajęcia uczy w jaki sposób przez łagodną praktykę złagodzić przykre dolegliwości takie jak: opuchnięte nogi, ból pleców, zmęczenie, wahania nastrojów, oraz jak zadbać w bezpieczny sposób o wzmacnianie swojego ciała. Zajęcia na poziomie podstawowym i średnio-zaawansowanym.

Aleksandra Loska

Aleksandra Loska

Studentka fizjoterapii

Studentka fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Ukończyła stopień licencjata i nadal kontynuuje naukę w tym kierunku. Zainspirowana wszelakim ruchem pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w wielu warsztatach i zajęciach związanych z tańcem, pilatesem oraz jogą. Bierze udział jako prowadzący zajęcia w wydarzeniu “Dychnij na Lufcie” w Katowicach organizowanym przez Natalię Stanińską oraz Annę Sowińską. Miłośnik tańca i nauczyciel tańca współczesnego oraz jazzu w Akademii Tańca AS w Sosnowcu. Uczy się pod okiem najlepszych i doświadczonych nauczycieli. Ukończony kurs choreoterapii wykorzystała nad badaniami wpływu choreoterapii na osoby niepełnosprawne w stopniu lekkim. Systematycznie pogłębia swoją wiedzę, a także praktykę jak ją móc najlepiej przekazywać. Ciało i umysł to dla niej jedność przez co stara się odnaleźć równowagę pomiędzy tymi dwoma.

mgr Katarzyna Bilnik-Barańska

mgr Katarzyna Bilnik-Barańska

Psycholog, psychoterapeuta, coach i trener

Jest w trakcie całościowego kursu psychoterapii w nurcie ericksonowskim, atestowanym przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne i Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Wykształcenie zdobywała na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS, w Szkole Coachów i Trenerów Grupy TROP, Małopolskim Centrum Psychoterapii, Wielkopolskim Centrum Psychoterapii, Grupie Interwencji Kryzysowej i Szkoleń ARCAN oraz innych szkoleniach i konferencjach, podnoszących kompetencje psychologów i trenerów. Pracuje w nurcie terapii ericksonowskiej, prowadząc terapię indywidualną osób dorosłych oraz par i małżeństw, wsparcie psychologiczne oraz interwencję kryzysową. Prowadzi warsztaty rozwojowe z zakresu umiejętności społecznych, inteligencji emocjonalnej, radzenia sobie ze stresem, poczucia własnej wartości oraz spójności wewnętrznej i koncentracji na sobie, jak również poprawnej komunikacji i wzmacniania relacji. W swojej pracy z klientem koncentruje się na jego zasobach i mocnych stronach. Wieczna optymistka, z wiarą w ludzi i ich możliwości. Lubi dobrą kuchnię, kocha zwierzęta, szaleje za swoją rodziną. Nie wyobraża sobie życia bez papierowych książek i swoich przyjaciół.

Aleksandra Twarkowska

mgr Aleksandra Twarkowska

Coach, trener

Jest absolwentką Uniwersytetu Śląskiego. Ukończyła studia coachingowe na kierunku Doradztwo filozoficzne i Coaching. Tytuł Magistra obroniła z wyróżnieniem na specjalizacji business coaching. Coachingiem zajmuje się od 5 lat, szkoląc się pod okiem znanych i cenionych coachów. Uwielbia wspierać klientów w drodze do celu i odkrywać ich potencjał. W pracy wykorzystuje nieszablonowe podejście, pobudzając do zmiany, poprzez poszerzanie perspektywy i budowanie świadomości klientów. Jest pasjonatką sportu i jego mentalnej strony. Łączy zawód coacha z trenerem, dbając o kompleksowy rozwój klientów. Pomaga odnaleźć, ukierunkować i wzmocnić motywacje w procesie osiągania wymarzonych celów.

mgr Anna Jędrusik – Gorzołka

mgr Anna Jędrusik – Gorzołka

Psycholog, socjolog, doktorantka, Coach i Trener z naturą badacza

Współzałożycielka Europejskiego Stowarzyszenia Coachów Psychologów (ESCP), członek zespołu w Centrum Badań nad Traumą i Dysocjacją Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS. Wykładowca na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Katowicach i WSB w Chorzowie. Autorka wielu projektów rozwojowych, od ponad 10 lat realizuje szkolenia, sesje coachingowe i badania. W swojej pracy obserwuje i bada funkcjonowanie organizacji od wewnątrz, przygląda się codziennemu funkcjonowaniu ludzi w ich otoczeniu. Specjalizuje się w obszarach związanych z zarządzaniem stresem i emocjami, budowaniem odporności psychicznej, automotywacji i zaangażowania, zarządzaniem sobą w czasie, wzmacnianiem asertywności i rozwijaniem postawy zaangażowanego przywództwa. Swoim Klientom pomaga odkrywać mocne strony i pokłady motywacji, budzi kreatywność i zapomniane talenty, inspiruje i pokazuje, jak marzenia zamieniać w cele. W pracy często czerpie ze swojej historii, dzieli się swoimi doświadczeniami ze ścieżki zmiany, którą spaceruje. Prywatnie miłośniczka warsztatów bębniarskich, teatru improwizacji, jogi, psychologii pozytywnej i kultury wschodniosłowiańskiej.

Iwona Beczek

Iwona Beczek

Dobra dusza Oazy

Współtworzy markę Mental Camp, która zajmuje się organizowaniem wyjazdów rozwojowych. Prowadzi warsztaty i sesje indywidualne z Life Coachingu. Studiowała Doradztwo i Coaching na Collegium Da Vinci w Poznaniu. Absolwentka Polskiej Akademii PJM w Warszawie. Obecnie w trakcie szkolenia Mindfulness Based Stress Reduction. Należy do Polskiego towarzystwa Mindfulness.

Dołącz do nas

03

Sprawdź grafik zajęć

Aktywny tydzień

Sprawdź jakie zajęcia prowadzimy w tygodniu. Znajdziesz tu opis zajęć, grafik i formularz kontaktowy, żeby się zapisać.

Sprawdź zajęcia

Wydarzenia specjalne

Sprawdź jakie warsztaty
i wykłady zaplanowaliśmy
dla Ciebie w tym miesiącu.
Zapisz się za pomocą maila.

Przejdź do wydarzeń