Wieczór kubański w Oazie Szczęścia

Wieczór kubański

Termin: sobota 17 listopada, 18:00 – 20:15

Cena: 15 zł za 1 zajęcia


Przenieś się z nami na przepiękną, tętniącą życiem Kubę i zapomnij o ponurej, jesiennej aurze! Poczuj gorące, kubańskie rytmy i odkryj w sobie nową pasję!

 

W nadchodzący sobotni, listopadowy wieczór wspólnie z Asleyem Bellem – kubańskim nauczycielem tańca, będziemy uczyć się salsy, bachaty, zumby oraz rumby! Zamierzamy rozgrzać atmosferę i po prostu dobrze się bawić!

 

Zajęcia poprowadzi rodowity Kubańczyk – Asley Bell, który jest magistrem wychowania fizycznego i rehabilitacji. Skończył studia na Uniwersytecie Manuel Fajardo w Hawanie, dodatkowo jest muzykiem i kompozytorem reggaeton-‘u.

 

Z tańcem miał do czynienia od dzieciństwa, co jest rzeczą naturalną na Kubie. Praktykuje religię Yoruba, z której wywodzą się tańce afrokubańskie, dlatego jest godnym polecenia instruktorem tegoż tańca. Oprócz tańców afro, ma dużą wiedzę i doświadczenie na temat tańca, który niedawno wszedł na rynek muzyczny, jakim jest reggaeton.

 

Na Kubie miał możliwość być dyrektorem grupy muzycznej Juvenil – Insuperables. Występował też przed liczną widownią wiele razy w Cabaret Nacional de Cuba i innych miejscach rozrywkowych na Kubie. Dodatkowo jest masażystą, rehabilitantem i instruktorem fitness.

 

Asley zawsze pamięta o publiczności i daje z siebie wszystko, o czym przekonacie się już wkrótce!

 

KIEDY?

17 listopada w Oazie Szczęścia
18:00 – 19:00 Salsa
19:15 – 20:15 Latino Styling (bachata, zumba, rumba)

 

ZAPISY

Koszt: 15 zł za 1 zajęcia
Jeśli chcesz wziąć udział w wydarzeniu, wyślij maila na oazaszczescia@gmail.com.