Dlaczego zdradzamy? Psychologia miłości – Aleksandra Żyłkowska

Dlaczego zdradzamy?

Termin: 6 października, 12:00 – 13:00

Cena: 50 zł


Według badań Mortona Hunta 41% spośród 691 żonatych mężczyzn i około 25% spośród 740 zamężnych kobiet zdradziło kiedyś współmałżonka. Zdrada jest zjawiskiem wszechobecnym. Jeśli nie dotyczy naszej relacji, to jest duża szansa, że w gronie najbliższych nam osób jest ktoś kto zdrady doświadczył. Jest bolesnym przeżyciem, za którym często idzie rozpad związku. A jak zdrada wygląda w innych kulturach? Na przykład u Eskimosów, wypożyczanie żon uznawane jest za przejaw gościnności. Jeżeli mąż pragnie jeszcze bardziej zacieśnić więzy z towarzyszem polowań, może zaproponować mu intymny kontakt z własną żoną, ale tylko za jej przyzwoleniem.

Dlaczego zdradzamy?

Zapraszamy Was na jeden z wyjątkowych wykładów inauguracyjnych w Oazie Szczęścia. Poznacie na nim odpowiedzi na pytania: Dlaczego ludzie zdradzają? Która płeć jest bardziej wierna? W którym momencie trwania związku pojawia się zdrada? Jak zdrada wygląda w innych kulturach?

Wykład poprowadzi psycholog, psychoterapeuta i seksuolog Aleksandra Żyłkowska. Widzimy się już 1 września! Mieścimy się w budynku Bażantowo Cube, ul. Bażantów 6c w Katowicach! Do zobaczenia 🙂

Zapisy: oazaszczescia@gmail.com
Ilość miejsc ograniczona.